«Кібербезпека для всіх»

Відчуття захищеності – одна з базових людських потреб. За часів стрімкого розвитку технологій та їхньої присутності в усіх сферах нашого життя важливо турбуватися не лише про фізичну безпеку, а й уміти протистояти загрозам віртуального світу. Постійно і кожному.

Що таке кібербезпека і чому вона важлива? Смартфони, комп’ютери, інтернет – все це ми використовуємо щоденно і майже безперервно. А отже, значна частина подій відбувається з нами саме у кіберпросторі. Листування через електронну пошту з особистих та робочих питань, спілкування у месенджерах, дистанційна робота, шкільні уроки у форматі відеоконференцій. Онлайн ми замовляємо товари та величезну кількість послуг, зокрема і державних. В інтернеті – читаємо новини, скачуємо книжки, музику та фільми, через мережу підключаємо телебачення. А у телефонах зберігаємо не тільки банківські картки, а й найважливіші особисті документи. Тож кібербезпека – це те, що стосується кожного.

Від початку війни росії проти нашої держави загрози у кіберпросторі тільки посилюються – тут немає кордонів, тож ворожі хакери можуть атакувати будь-кого і з будь-якого куточка світу.

Як відомо, попереджати проблеми значно легше, ніж потім їх вирішувати. Тож цей курс стане у пригоді усім, хто хоче оволодіти базовими (але найважливішими) навичками з кібербезпеки, навчитися захищати себе, свої пристрої та інформацію.

Розпочнеться незабаром

Ми готуємо цей курс для вас. Якщо ви бажаєте отримати сповіщення про початок курсу, залиште свою електронну адресу